Dover Fueling Solutions krátí fronty na čerpacích stanicích

Dover Fueling Solutions krátí fronty na čerpacích stanicích

Dover Fueling Solutions (“DFS”), společnost z Doveru, která dodává moderní zařízení pro výdej paliva, elektronické a platební systémy, fleetové systémy, automatické měření nádrží a řízení řízení skladových zásob, využívá svůj webový portál FairbanksTM Station Manager k vyvolání převratu v procesu palivového managementu pro maloobchodníky. 

Síla Fairbanks Station Manager 365 vychází z centralizace a využívání dat z mnoha různých zdrojů, díky čemuž získáme ucelený vhled do mnoha aspektů palivového managementu. Fairbanks používá inteligentní software a techniky sběru dat. Díky tomu je schopen upozornit provozovatele na případné problémy objevivší se na čerpací stanici. Stejně tak poskytne asistenci při vyrovnání, vyřešení, těchto problémů – což je historicky něco, co bylo vždy složité efektivně vyřešit.

Nejnovější vývoj technologie zapříčinil nárůst očekávání zákazníků pohybujících se v průmyslovém odvětví zaměřeném na pohonné hmoty – chtějí nepřetržitý přístup k informacím předávaným nekomplikovaným způsobem za účelem učinění rychlých a na informovanosti založených rozhodnutí, která by optimalizovala provoz jejich čerpací stanice nebo celé sítě. V dnešní době maloobchodníci s pohonnými hmotami navíc vyžadují lepší vhled do chování zákazníků, aktivit na čerpací stanici, cenové politiky konkurence, určování marží a historických prodejních trendů.   

Fairbanks Station Manager 365 je odzkoušeným a testovaným řešením problémů, kterým čelí moderní trh s pohonnými hmotami. Jakmile se přihlásí do portálu, uživatel může zkontrolovat stav skladových zásob a vyrovnávací data, zkontrolovat a spustit aktivní alarmy a reagovat v případě náhlých ztrát. Provozovatelé mohou navíc řídit své marže, sledovat cenovou politiku konkurence a řídit své prodejní cíle.

Díky tomu, že uživatelé jsou ihned uvědomění o případných problémech, jsou maloobchodníci schopní pohotově prošetřit a vyřešit širokou řadu komplikací, které v minulosti vyžadovaly přítomnost v místě čerpací stanice. Provozovatelé služeb na čerpacích stanicích mohou využít Station Manager 365 pro jeho schopnost identifikovat případné problémy, jako je třeba malý průtok tryskou. Tak může být proveden požadovaný zásah anebo preventivní údržba ještě předtím, než k problému vůbec dojde. Například brzké zjištění, že je potřeba vyměnit nebo vyčistit filtr, pomůže minimalizovat prodlevu výdejní pistole, uspíší prodej pohonných hmot a zlepší dojem zákazníka.   

Jednou z nejkladnějších vlastností portálu, dle vyjádření mnohých zákazníků Dover Fueling Solutions, je možnost sledovat skladové zásoby. A to nejen v reálném čase, ale též ve zbývajících dnech do vyčerpání místo v litrech. Toto inteligentní zpracování dat vytěsní dohady a očekávání: Systém pracuje na základě podrobné analýzy historických dat a trendů, díky čemuž může přesně předpovídat, jak dlouhou dobu bude maloobchodníkům trvat, než zareagují na nedostatek skladových zásob.

Technologie je přizpůsobená životu ve 21. století. A odvětví pohonných hmot dlouho volalo po produktu vhodném k řízení skladových zásob, který by byl plně vyhovující. Station Manager 365 je odpovědí od DFS. Firma tak poskytuje efektivní nezávisle řízený monitorovací systém určený maloobchodníkům s pohonnými hmotami. A nezáleží na tom, jak velká je jejich síť čerpacích stanic. 

Dover Fueling Solutions (“DFS”), součást Dover Corporation, se skládá z produktů značek ClearView, Fairbanks, ProGauge, Tokheim, Wayne Fueling Systems a Fuel Management Systems od OPW a dodává zákazníkům z celého světa pokročilá zařízení určená k výdeji pohonných hmot, elektronické a platební systémy, automatické měření nádrží a řízení skladových zásob. Společnost sídlí v Austinu v Texasu. DFS má silné výrobní zastoupení po celém světě, do kterého můžeme zahrnout závody v USA, Velké Británii, Nizozemí, Francii, Indii, Číně a Brazílii.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: