Firma SloanLED výrazně rozšiřuje portfolio svých osvětlovacích systémů

Portfolio produktů se více než ztrojnásobilo.

Společnost SloanLED, která je již déle než 60 let leaderem v osvětlovacích
technologiích, dnes oznámila uvedení 16 nových produktových řad venkovních i interiérových osvětlovacích systémů. Rozšíření produktového portfolia bylo strategicky řízeno požadavky trhu. Podle názoru svých zákazníků měla firma SloanLED využít příležitost a přenést svoji osvědčenou kvalitu na širší škálu produktů a aplikací. Rychlé rozšíření portfolia bylo poháněno akvizicí Litecorr, ke které došlo dříve během tohoto roku.

Obsáhlé rozšíření řad osvětlovacích systémů SloanLED Lighting Systems přináší řadu vylepšení a zvyšuje hodnotu společnosti SloanLED na trhu s komerčním a průmyslovým osvětlením. Pro vlastníky značky to znamená, že se zvyšuje její hodnota. Historicky je známo, že vlastníci značky byli nuceni spolupracovat s mnoha dodavateli, díky čemuž byli schopni dodat řešení osvětlení pro maloobchody. Současně ale měli různé partnery pro osvětlení cedulí nebo interiérů obchodů. Rozšiřující se produktové portfolio umožňuje firmě SloanLED být zdrojovým dodavatelem pro veškeré osvětlení. Specifikátorům je současně umožněno pracovat se širokým sortimentem produktů od jednoho výrobce, který je zavázán poskytováním nejlepší možné zákaznické péče.

“Odkaz společnosti SloanLED se nese ve znamení poskytování nejlepších možných a nejspolehlivějších řešení na poli značení,” řekl Tom Beyer, Prezident a CEO společnosti SloanLED. “Naším cílem je přinášet ten samý osvědčený design a kvalitu. Naše produktové řady tak našim partnerům umožní používat naše osvětlení pro ještě více aplikací, což pro nás představuje konkurenční výhodu. V komerčním a průmyslovém osvětlení vidíme rostoucí příležitost. A to od nákupních center až po čerpací stanice nebo samoobsluhy.”

Nové produkty byly vystaveny na LightShow West v Las Vegas v termínu 17. – 18. října 2019, a to na stánku 619.

O nových produktech se více dozvíte online:

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: