Firma SloanLED dává desetiletou záruku na svá LED svítidla a práci

Bezkonkurenční ochrana bezkonkurenčních produktů.

Společnost SloanLED, která je více než 60 let leaderem v osvětlovací technologii, dnes oznámila prodloužení záruky na většinu svých produktů týkajících se značení a osvětlení.

Nabídka exkluzivní desetileté záruky na produkty a práci posouvá společnost SloanLED o krok napřed. Standardní záruka na LED osvětlení poskytovaná většinou komerčních výrobců LED po celém světě je 5 let.

Firma SloanLED zdvojnásobila záruku poskytovanou na své produkty, a aby měl zákazník klidné spaní, ještě k tomu přidala záruku na asistenční práce.

Pro zdroje napájení přidala firma SloanLED ke stávající pětileté záruce na své produkty ještě dodatečnou pětiletou záruku na asistenční práce.

Společnost SloanLED má důvěru v kvalitu svých produktů, a to především díky kvalitě svých výrobních procesů a velmi pečlivému testování svých produktů.

Produkty SloanLED byly navrženy tak, aby fungovaly a vydržely na osvětlovacích instalacích po celém světě. Naše záruční lhůta to jenom potvrzuje. Díky desetileté záruční lhůtě na většinu našich produktů si mohou být naši zákazníci jistí, že jejich investice do značení a osvětlení je dobře chráněná.

Jakožto další úroveň jistoty nabízí firma SloanLED záruku na práci. Řešení reklamace může být frustrující záležitostí. A proto SloanLED poskytuje online formulář, kde může zákazník bezprostředně vyplnit veškeré informace týkající se jeho reklamace.

Je zde šance, že zákazník nebude nikdy potřebovat reklamační formulář vyplnit. Ale pokud ano, firma SloanLED se s celým procesem řádným způsobem vypořádá.

„Po hodinách zrychleného testování životnosti SloanLED věří, že byla prokázána dlouhodobá spolehlivost jejích produktů pro značení a osvětlení,” řekl Tom Beyer, Prezident a CEO společnosti SloanLED.

„Firma SloanLED si stojí za svým závazkem podpořit své zákazníky desetiletou záruční lhůtou na své produkty / práci, online formuláři a zbavení se nutnosti registrace. Natolik věříme našim produktům – je to záruka, kterou nikdy nebudete muset použít.”

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: