Osvětlení a řízení „vše v jednom“ pro Vaši čerpací stanici

Čerpací stanice osvětlená neony

Jaké funkce jsou důležité pro řízení Vaší čerpací stanice? Dejte nám vědět! Rádi bychom Vás překvapili s plánem ušitým na míru, který by ruku v ruce propojil optimální představu, osvětlení, bezpečnost a úsporu energie.

Na začátku tohoto měsíce jsme Vám řekli, jak vytvořit na míru ušitý plán osvětlení pro Vaši čerpací stanici. Nyní se podívejme na to, jaké výhody a možnosti Vám můžeme nabídnout a také na řízení Vaší instalace.

Vše v jednom

Kompletní balíček pro Vaši čerpací stanici. Naše produkty byly navrženy tak, aby osvětlily každou část nádvoří Vaší čerpací stanice a zvýšily tak spokojenost Vašich zákazníků. A to od LED cedulí na Vašem nádvoří až po LED osvětlení ve Vašem obchodě. Všechny tyto produkty společně poskytují optimální úsporu energie a co možná nejlepší viditelnost Vaší čerpací stanice.

To neznamená jen, že můžete vše vyměnit naráz. Znamená to, že dostanete všechno od jedné společnosti. Tudíž servis bude taktéž v našich rukách. Již žádný povyk a zmatek při kontaktování jednotlivých servisních společností nebo při koordinaci rozličných firem pracujících na instalacích na Vaší čerpací stanici v různou dobu.
Další velká výhoda: Vše na nádvoří Vaší čerpací stanice budete moci řídit prostřednictvím jedné aplikace nainstalované na Vašem tabletu. Data budete moci analyzovat díky programu nainstalovanému ve Vašem počítači. Veškeré Vaše osvětlení bude vzájemně spolupracovat díky EOS Technology.

Řízení

Všechny naše produkty mohou být řízeny prostřednictvím softwaru zvaného EOS Technology. Tento software umožňuje LED produktům Bever Innovation navzájem komunikovat. Umožňuje též jejich komunikaci s EOS Manager a EOS Connected.  Senzory umístěné na každém příslušenství odesílají prostřednictvím bezdrátové sítě data do Vašeho zařízení.

Nepotřebujete kabel, Wi-Fi nebo Bluetooth. Pouze Vaše zařízení EOS. Řídit Vaše zařízení je až neuvěřitelně snadné. Vaše stanice poskytne díky našim vylepšením Vašemu zákazníkovi jedinečný zážitek. Chcete se dozvědět více o tom, jak zvýšit kladný dojem Vašich zákazníků? Klikněte zde!

Vytvořme společně plán ušitý na míru právě Vám

Jelikož každá čerpací stanice má odlišné požadavky, možnosti jsou takřka nekonečné. Například, jsme schopni pro Vás na zakázku vytvořit Váš vlastní font pro Váš LED Display, který bude v souladu s identitou Vaší společnosti. Duch Vaší společnosti tak bude dýchat z každého koutu Vaší čerpací stanice.

Sdělte nám Vaše požadavky a my pro Vás vytvoříme plán osvětlení ušitý na míru.

Navštivte stránky beverinnovations.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: