Firmě Invenco se vrací investice do placení u stojanu

Firma Invenco na UNITI Expo 2018 oznámila, že v Evropě spouští svůj G7 OPT (Outdoor Payment Terminal – Venkovní platební terminál), čímž transformuje svůj obchodní model payment-at-the-pump.

Venkovní platební terminál ve výdejním stojanu

Jakožto první OPT na světě s dvanáctipalcovou dotykovou obrazovkou přináší G7 OPT řadu nových příležitostí, jak na čerpací stanici docílit návratu investic do venkovního platebního terminálu. Vysoké rozlišení a velká obrazovka s vestavěnými reproduktory Vám umožní posloužit zákazníkovi tak dobře, jako nikdy předtím.

Přehrávání médií na čerpacích stanicích

Otevřená platforma G7 OPT Vám též umožňuje vytvářet širokou škálu aplikací těžících ze spolupráce s poskytovateli z řad třetích stran. To znamená, že budete moci prezentovat působivou propagaci s grafickým a zvukovým doprovodem, čímž budete moci zásobovat projíždějící zákazníky vouchery z OPT, které budou platné v OPT stejně jako i přímo v obchodě. Díky videoreklamě se dostanete na vyšší úroveň. Bude Vám tak poskytnuta platforma, díky které posloužíte zákazníkovi ještě lépe, zatímco on natankuje způsobem, který doposud nebyl možný.

Proměňte výdaj v příjem

Co dříve bývalo výdajem, to G7 OPT efektivně obrací v zisk generující příležitost, poněvadž obrazovky představují prodejnou reklamní plochu oslovující širokou veřejnost a představující prokazatelný tok příjmů.

G7 OPT nabízí díky efektivnějšímu modulárnímu designu extrémně flexibilní nastavení. A to jak při umístění na čerpacích stanicích, tak v kioscích. G7 OPT Vám umožní poskytnout Vašim zákazníkům stejný uživatelský komfort bez ohledu na to, jaké stávající zařízení máte ve Vašich prostorách nainstalované. Terminál G7 OPT je standardně dodáván s cloudovým připojením, což Vám umožní řídit veškeré venkovní platební terminály umístěné na Vaší čerpací stanici, které používají Invenco Cloud Services (ICS).

ICS zahrnuje pokročilý systém ovládání mediálních prvků, tudíž můžete jedním kliknutím měnit obsah zobrazovaný na všech obrazovkách na Vaší stanici. To znamená, že můžete jednoduše provozovat různé reklamní a propagační činnosti, a to v závislosti na denní době, počasí, lokálním dění nebo v případě, že je právě na Vaší čerpací stanici slabý tok zákazníků.

Předvádění G7 OPT a Invenco Cloud Services bude probíhat po celou dobu trvání UNITI v hale číslo 3 na stanovišti E-13.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: