SIQMA Cloud od Scheidt & Bachmann má řešení pro mobilní řízení čerpací stanice

Firma Scheidt & Bachmann během letošního UNITI expo ve Stuttgartu představí nové cloudové řešení, které bude umožňovat správu mobilních stránek.

Mobilní řízení čerpací stanice Sigma Cloud

Jeden zlatý hřeb je jistý. Bude jím nový POS, kterému se vedle nového designu dostalo i mnoha nových funkcí. SIQMA POS bude možné spustit pomocí běžného webového prohlížeče s HTML5, díky čemuž bude zcela nezávislý na hardwaru. Zbrusu nový ovládací prvek (GUI) koresponduje se stávajícím designem, který uživatelé již znají z mnoha mobilních a webových aplikací. Pokyny pro uživatele jsou též podobné současným funkcím, které můžeme vidět na našich Smartphonech. Na obrazovce můžete potáhnout prstem nahoru nebo dolů, stejně jako i vlevo nebo vpravo. Můžete tak procházet menu nebo mazat položky. Aktivované funkce jsou zvýrazněné a inteligentní menu se automaticky otevírají nebo zavírají v závislosti na daných souvislostech. Vrácení zboží bude nyní též fungovat jednodušším způsobem. Na každé účtence se nachází čárový kód, který je v případě vrácení zboží naskenován. Automaticky se tak otevře menu „Vrácení zboží“ (“Goods return”) a pokladní uloží následné kroky do příslušného menu. Vyhledávání účtenek se též výrazně zjednoduší. Podrobný filtr umožňuje velmi rychlé vyhledávání jednotlivých účtenek. SIQMA POS je zabezpečen řídicím systémem pro mobilní aplikace, který monitoruje systémy běžící na pozadí.

Pro všechny provozovatele čerpacích stanic, kteří chtějí nabízet rychlé a nepřetržité služby, nabídne Scheidt & Bachmann nový SIQMA CRID. SIQMA CRID je bezezbytku založen na vyhledávačích. Operačním systémem je v tomto případě Linux a systém lze řídit prostřednictvím Cloudu. Veškerá data jsou spravována centrálně. Do připojených systémů jsou pak distribuována pomocí Cloudu.

Díky SIQMA Fuel & Go je možné nabídnout venkovní způsob platby bez potřeby jakékoliv další investice do hardwaru. SIQMA Fuel & Go je cloudovým řešením, které do zákazníkova Smartphonu přináší venkovní platební terminál. Obecně vzato, SIQMA Fuel & Go může být integrován do každé aplikace a lze ho pomocí uživatelského rozhraní připojit do všech POS systémů. Tým společnosti Scheidt & Bachmann Vám rád představí další podrobnosti a příležitosti, které budou dostupné díky SIQMA Fuel & Go. Zavítejte na UNITI expo a zastavte se u stánku 5B20 v hale číslo 5.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: