Hectronic nabízí digitální řešení pro čerpací stanici 4.0

Firma Hectronic se zaměřuje na vytváření přidané hodnoty v rámci síťových a digitálních systémů.

Digitální řešení pro čerpací stanici 4.0 od firmy Hectronic

Firma Hectronic představuje prostřednictvím HecFuel App mobilní aplikaci, která poprvé pokrývá rozsáhlou oblast působení a při tankování umožňuje rychlou a flexibilní online autorizaci. Proces tankování se tak díky uživatelsky přátelskému prostředí výrazně zrychlí. Čekací doba na čerpací stanici se tím výrazně sníží a počet zákazníků se tak bude moci zvýšit. Zákazník může dále těžit z na míru šité aplikace Look & Feel, obdrží digitální účtenku za tankování (včetně historie) a dostane se mu specifických funkčních vylepšení. Dále byl přínosným způsobem optimalizován prověřený a globálně využívaný systém PetroPoint používaný k automatickému rozpoznávání řidiče a vozidla. Aby bylo dosaženo maximální efektivity řízení fleetového managementu, PetroPoint obstál také ve veřejném sektoru. Tankovací pistole PetroScan je na trhu nová. Vychází z univerzálních řešení platných pro palivové tankovací pistole a je menší, lehčí a tudíž také celistvější a spolehlivější. Nový software FleetNet přináší nový standard. Aby bylo možné zpracovávat žádosti o autorizaci od 18 vystavovatelů karet nabízejících zhruba 400 způsobů přijetí a bodů, je též možné obdržet a zpracovávat žádosti o autorizaci od ostatních poskytovatelů podobných technologií využívaných při tankování.

Budou též představena inovativní řešení týkající se řízení obsahu nádrží. K tomu bude představeno inteligentní řízení čerpací stanice. To se bude týkat jak jednotlivých čerpacích stanic, tak celých sítí. Služba PetroLine ATG Cloud Service představuje hlavní cíl. Hlášení o stavu zásob a o poplachu bude možné načíst online, a to odkudkoliv a kdykoliv. To stabilně sníží náklady, zjednoduší logistické procesy a zajistí trvalé dodávky paliva.

Vedle nových digitálních řešení můžete očekávat také vylepšení palivového terminálu, a to jak na veřejných, tak i na fleetových čerpacích stanicích. Na druhou stranu je zde také HecStar CRID solution. Díky maximálnímu využití „zkušenosti zákazníka“ („Customer Experience“) můžeme splnit všechna očekávání kladená na uživatelsky přátelský terminál, který je dnes při placení na čerpací stanici samozřejmostí. Také se můžete těšit na novou generaci extrémně flexibilních terminálů, které provozovatelům i zákazníkům v budoucnu nabídnou ještě více pohodlí.

Přesvědčte se! Přišel čas dozvědět se více o našich inovacích a digitálních řešeních. Navštivte nás na UNITI expo 2018 ve Stuttgartu. Očekáváme Vás 15. – 17. května 2018. Najdete nás v hale číslo 5 u stánku A18.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: