SECON-X: 24/7 live monitoring bez sdílení citlivých dat

“Cloudové technologie”, “peer-to-peer”, “software jako služba”… tyto pojmy jsou profesionálům působícím na současném trhu dobře známé. Nicméně, technologický vývoj nepřináší pouze usnadnění procesů a novou úroveň automatizace, ale take značná rizika, která pro majitele čerpacích stanic často představují výzvu: Bezpečnost při přenosu dat, ukládání dat na uložištích a rozhraní třetích stran, krádež účtů. Tato rizika mohou vest k úniku dat a následně i k velkým ztrátám obecně.

Takové specifické podmínky vedou k potřebě vyváženého řešení, které dokáže z první ruky nabídnout vysokou úroveň zabezpečení, které bude možné implementovat do IT infrastruktury firmy, aniž by bylo nutné sdílet citlivá data.

S radostí Vám oznamujeme, že takové řešení existuje! Společnost FAFNIR GmbH nalezla v SECON-X rovnováhu mezi bezpečností a optimalizací rizik.

FAFNIR SECON-X

SECON-X je univerzální vizuální platforma pro čerpací stanice sloužící ke sběru dat, která nabízí vzdálený přístup prostřednictvím webového rozhraní, ke kterému je možný přístup z jakéhokoliv zařízení: PC, tablet nebo smartphone.

Systém poskytuje veškerá data, která jsou ukládána v systému ATG, a to včetně dat týkajících se hladiny olejového separátoru (COMS), informací ze systému rekuperace benzínových par (VAPORIX) a mnohé další. Systém může být nainstalován na IT serverech společnosti a může fungovat bez “cloudu” třetí strany.

Navíc může SECON-X nabídnout následující výhody a funkce:

  • přátelské vícejazyčné grafické uživatelské rozhraní
  • široké možnosti integrace s ERP systémy
  • užitečné dálkové diagnostické funkce
  • zabezpečené VPN síťové připojení a přístupová práva
  • … a mnoho dalšího!

Navštivte naši webovou stránku www.quitec.cz a kontaktujte nás. Dozvíte se více o tom, jak mohou řešení FAFNIR pomoci Vašemu podnikání.

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: