LED osvětlovací systém SloanLED PDL3 MODUS

PDL3 MODUS je univerzální plnohodnou 1:1 náhradou stávajících 400 W HID venkovních stropních svítidel. Osvětlovací systém PDL3 MODUS umožňuje řízené nastavení vysokého (200 W), středního (150 W) a nízkého (75 W) výkonu. Proto je ideální náhradou stávajících osvětlení venkovních přístřešků čerpacích stanic, zastřešených parkovišť / konstrukcí a velkých mrazících boxů umožňujících vstup osob.

PDL3 MODUS nastavuje nové standardy díky svému štíhlému, lehkému 25 mm (1″) designu a optimalizaci proudu záření. Na rozdíl od jiných povrchově montovaných svítidel je životnost L70 založena na nejvyšším nastavení světelnosti a na maximální okolní teplotě, což zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu a spolehlivost. Tato svítidla určená k povrchové montáži se stupněm krytí IP68 jsou prakticky vzato bezúdržbová a utěsněná tak, aby do nich neměl přístup hmyz, nedostal se do nich prach nebo voda.

Výhody svítidla PDL3 MODUS

  • navržené pro rychlou instalaci proveditelnou jednou osobou, bez potřeby prohlídek na místě instalace,
  • napájecí modul umožňuje každé jednotce trojí nastavení světelného výkonu bez výměny hardwaru,
  • rychlejší návratnost investice (ROI), nejlepší záruční podmínky v daném segmentu a prakticky bezúdržbové,
  • úspora energie až 250% oproti typickému HID příslušenství.

Pro více informací o kolekci Outdoor Area (Venkovní prostory) navštivte SloanLED.com.

Zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: