Nový výdejní stojan na vodík navržený Designworks a Shell

Sledujeme pro vás nové trendy v technologiích čerpání pohonných hmot a nyní přinášíme novinku z veletrhu v Hannoveru. Obdivujeme čistý moderní design a tenhle kousek nemohl uniknout naší pozornosti.

Nový výdejní stojan na vodík, představený nedávno na veletrhu v německém Hannoveru byl navržen dceřinkou BMW, firmou Designworks, ve spolupráci s firmou Shell.

Designworks vytvořili výdejní stojan „Oasis“, jehož jednoduchý design se liší od „H“ nebo „L“ tvaru stojanů obvyklého na současném trhu. Nový stojan je ve tvaru „I“ a všechny mechanické části jsou skryté, stojí ve firemním prohlášení.

Team také vytvořil vysoce intuitivní mechanismus pro vyzvednutí a opětovné uložení výdejní pistole. Přímo do výdejní pistole byl integrován displej, který provádí uživatele procesem čerpání.

“S radostí jsme spolupracovali s Designworks při návrhu nového výdejního stojanu na vodík, který nám umožní poskytnout zákazníkům lepší zkušenost s vodíkem. Stojan nejenže zajistí bezproblémové čerpání vodíku, ale také pomůže učinit vodík ještě atraktivnější palivo budoucnosti” řekl Oliver Bishop, ředitel divize vodíku u firmy Shell.

Jak je vidět, skvělý design si najde své místo i na čerpací stanici a může pozvednout výdejní stojan tak, že se nám bude líbit a vyvolá i nějaké emoce. Najde si nová výdejní pistole cestu i k našim výrobcům stojanů? Jak se vám líbí?

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

1comment
Martin - 3.5.2017

No tak to je pecka! Vypadá skvěle. Ten displej na pistoli je boží.

Reply
Click here to add a comment

Leave a comment: