Scheidt & Bachmann a ExxonMobil se dohodli na partnerství

ExxonMobil si vybral německého dodavatele technologie Scheidt & Bachmann aby nahradil všechny pokladní systémy (POS) na síti čerpacích stanic Esso v Německu.

V následujících letech, Scheidt & Bachmann vybaví čerpací stanice Esso na míru šitým pokladním systémem (POS) a bude instalovat svůj řídicí systém TMS 30. Nejnovější generace systému zahrnuje dotykovou technologii a Scheidt & Bachmann Sitemaster, který propojí cerpací stanice s centrálním systémem NMS.

Největší evropský trend

Podle německého dodavatele systémů, vedoucího dodavatele na místním trhu, toto je jeden z největších evropských tendrů posledních let.

“Na základě více než 30 ti letého působení na trhu a vedoucí pozice v Německu, Scheidt & Bachmann je schopen se opřít o široké zkušenosti ve všech oblastech podnikání v petrolejářské branži. Společnost byla vždy vedoucí silou uvádějící na trh inovativní řešení,” uvedl Scheidt & Bachmann ve firemním prohlášení.

Německo je pro Eso největším trhem

Německo je pro Esso jedním z největších evropských trhů se sítí 1.050 čerpacích stanic. Celkový počet čerpacích stanic v barvách Esso v Evropě je asi 6.100.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: