Scheidt & Bachmann učinili z na cloudu založeného řešení základ (jádro) pro svůj budoucí business

Firma Scheidt & Bachmann GmbH oznámila svůj záměr přemístit svoji výrobu výdejních stojanů, aby se mohla zaměřit na inovativní softwarová řešení.

Velkou součástí nové strategie budou na cloudu založené systémy, které budou centrálně řízeny z Mönchengladbachu, kde je sídlo společnosti.

Spolupráce se společností Scheidt & Bachmann TUBS, se kterou nedávno finalizovali dohodu o spolupráci ohledně výdejních stojanů, bude také klíčem k novému směru. Scheidt & Bachmann GmbH přesune ke konci roku 2016 výrobu a distribuci výdejních stojanů do Scheidt & Bachmann TUBS v Chorvatsku.

„Je pro nás potěšením, že můžeme nabídnout nové inovativní systémové řešení s integrovanými službami.  Naši zákazníci mohou ve značné míře těžit z inteligentních na cloudu založených systémů,“ říká Jörg Heilingbrunner, ředitel Scheidt & Bachmann GmbH.

Za účelem zajištění hladkého přechodu akceptuje firma Scheidt & BachmannGmbH objednávky výdejních stojanů do 30. září 2016: Zatímco její chorvatská protistrana začne s marketingem od 1. července. Obě místa budou po zbytek času v roce 2016 vyrábět paralelně.

Scheidt & BachmannGmbH bude pokračovat ve výrobě klíčových dílů pro výdejové stojany, jako jsou monobloky, pístní kroužky a cenové kalkulátory s displejem. Scheidt & Bachmann TUBS je smluvně vázán, aby vestavěl tyto centrální díly do svých benzínových pump. V následujících letech je Scheidt & Bachmann GmbH také výhradním poskytovatelem náhradních dílů.

Minulé září odhalila firma Scheidt & Bachmann hlavní tah s ExxonMobil, který si jí zvolil jako globálního poskytovatele technologií při nahrazování veškerých bodů prodejních systémů u sítě čerpacích stanic Esso v Německu.

zdroj: petrolplaza.com

 

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: