Shell přináší mobilní platby na myčky

Zákazníci na Slovensku budou nyní moci na dvou myčkách Shell zaplatit za služby pomocí svých mobilních telefonů.

Shell mobilní platby automyčky

Mobilní platby fungují na čerpacích stanicích Shell od května 2017. Nyní tato mezinárodní firma obchodující s palivy rozšířila služby týkající se digitální peněženky MasterpassTM i na myčky. Dvě stanice Shell v Košicích a Bratislavě nyní budou od svých zákazníků na myčkách přijímat platby prostřednictvím smartphonu.

Mytí na QR kód

Díky systému, který vyvinuly společnosti Mastercard a Shell, řidič pouze naskenuje QR kód umístěný na myčce a zvolí v aplikaci program mytí. Jakmile zaplatí, dostane generovaný kód, který mu umožní přístup do ovládacího panelu. Tyto informace uvedla tisková zpráva firmy Shell.

„Je nám ctí opět zákazníkům na Slovensku přinést technologickou inovaci, která zrychlí a usnadní služby, které poskytujeme. Těší nás, že zákazníci mají možnost zaplatit za umytí svého vozu zpoza volantu. Ve spolupráci s Mastercard usilujeme o zlepšení pohodlí při návštěvě našich čerpacích stanic. A digitální peněženka Masterpass Mastercard nabízí bezpečné a technologicky pokrokové řešení umožňující pohodlně zaplatit za umytí vašeho vozu,” říká Ján Čapský, ředitel Shell Service Network na Slovensku a v České republice.

Aplikace MasterpassTM může být použita na většině z více než 65 čerpacích stanic Shell na Slovensku, stejně jako i u tisíců dalších maloobchodníků v zemi.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: