LED cenové tabule FLS přinášející 100 % spokojenost

Společnost FLS Finland již dvacet let navrhuje a vyrábí LED cenové tabule pro čerpací stanice z celého světa. Naše konzistentní kvalita a úroveň služeb z nás činí jednoho z vůdčích hráčů na trhu.

LED cenové panely FLS

Díky našemu vlastnímu výzkumu a vývoji (R&D) a výrobě nabízíme bezkonkurenční flexibilitu a dobu realizace, a to za konkurenceschopné ceny. Naše tabule jsou bezúdržbové a jsou vyráběné tak, aby vydržely i velmi drsné podmínky – ať už mrazy či velmi vysoké teploty. Společnost FLS si klade za cíl poskytovat produkty a služby nejvyšší kvality. Tato snaha je zastřešena naším programem pro komplexní řízení kvality, který byl certifikován ISO9001.

Náš personál má obrovskou spoustu zkušeností a jeho posláním je poskytovat každému zákazníkovi služby šité na míru. Bereme si za cíl doprovázet zákazníka na každém kroku – a na základě našeho každoročního zákaznického průzkumu si dovolujeme tvrdit, že celých 100 % zákazníků ohodnotilo naše služby buď jako dobré nebo jako velmi dobré. Naše produkty exportujeme do více než třiceti zemí. Vedle dlouhého seznamu evropských zemí stojí za zmínku Afrika, jihovýchodní Asie a Austrálie.

Mezi naše dlouhodobé obchodní partnery patří například British Petroleum, Circle K, Shell, Neste, EKO, OK-Q8, Puma Energy a mnoho dalších.

Společnost FLS se opět účastní UNITI expo ve Stuttgartu. Najdete nás tam 15. – 17. května 2018. Prosím přijďte a navštivte nás v hale číslo 5 u stánku 5A78.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: