Společnost ENOC spustila na svých čerpacích stanicích aplikaci pro platbu mobilním telefonem

Platba mobilním telefonem na čerpacích stanicích Enoc Pay

Společnost oznámila spuštění aplikace ‘ENOCPay’, což je bezhotovostní a bezkaretní platební platforma, kterou lze na čerpacích stanicích ENOC a EPPCO používat při platbě jak za pohonné hmoty, tak i za ostatní produkty. 

Aplikace ENOCPay zvyšuje dojem u zákazníků tím, že jim umožňuje zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu, a to aniž by museli opustit pohodlí svého vozidla. Tato aplikace umožňuje uživatelům připojit se k VIP RFID účtu (Vehicle Identification Pass (VIP) RFID account), což jim umožní dobít si stav, zaplatit za palivo, stejně jakož i zaplatit v obchodech ZOOM a Pronto. Aplikace také umožňuje platby na dálku poté, co zákazník zadá údaje o čerpací stanici. 

“Naším cílem je podpořit vizi naší vlády týkající se poskytování bezproblémových služeb všem turistům i místním obyvatelům. Jsme pyšní, že můžeme prostřednictvím naší sítě čerpacích stanic tuto vizi podpořit,” řekl Saif Humaid Al Falasi, výkonný ředitel (Group Chief Executive Officer) společnosti ENOC.

Zákazníci mohou do aplikace zadat údaje o své debetní nebo kreditní kartě. Platební transakce jsou pro obě strany jednoduché a bezkontaktní. Zákazník může k aplikaci připojit svoji kartu VISA, Mastercard nebo svoji Diners card, z pohodlí svého vozu potvrdí příkaz k úhradě poté, co je transakce dokončena. Zákazník i obsluha čerpací stanice obdrží oznámení o transakci a aplikace automaticky vystaví digitální účtenku. Uživatelé též mohou sledovat minulé transakce a jejich historii. 

Zákazníci si musí nejdříve stáhnout aplikaci ENOCPay z Apple Store nebo Google Play a musí si v ní zaregistrovat nový účet. Uživatelé se mohou přihlásit také prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích Facebook, Twitter a Google.

ENOC Group nabízí bezkontaktní platby pro korporátní zákazníky od roku 2014. Děje se tak díky novátorskému systému Vehicle Identification Pass (ViP) využívanému v rámci celé sítě čerpacích stanic ENOC a EPPCO.

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: