Tankování nonstop v areálu firmy

Jste-li majitelem firmy, která podniká v autodopravě, stavebnictví, zemědělství či lesnictví, nebo prostě vaše flotila služebních vozidel čítá několik desítek vozů, pak dříve či později dojdete k rozhodnutí vybudovat si vlastní čerpací stanici. Zřejmě jste si spočítali, že tato investice se vám vyplatí, a to i přesto, že jste měli dohodnuty zajímavé slevy na ceně pohonných hmot, které jste čerpali u smluvně dohodnuté sítě čerpacích stanic.

Máte-li uzavřený areál, zcela jistě v něm naleznete místo, kam umístit plastový či ocelový zásobník na pohonné hmoty. Pro umístění plastové nádrže postačí v podstatě rovná zpevněná plocha. Pro instalaci ocelové velkoobjemové nádrže máte možnost jejího umístění pod zem, ale je možno využít rovněž nadzemní konstrukce. Plastovka se vyrábí až do objemu 9000 litrů a jelikož je považována za snadno odstranitelný objekt, není k její instalaci nutné stavební povolení. Naopak u ocelové nádrže se všem náležitostem stavebního řízení nevyhnete.

Plastové i ocelové nádrže vám specializovaná firma odborně osadí výdejním zařízením nebo nádrž propojí s výdejním stojan. Výdejní zařízení pak lze vybavit speciálním sofwarem, který po přiložení čipu uvolní zařízení čerpání. Navíc veškerá data o množství, čase, řidiči a vozidle jsou přenesena do nadřazeného informačního systému, takže máte naprosto přesný přehled o tom, kdo, kolik litrů a do kterého vozidla pohonné hmoty načerpal.

Pak již jen záleží na vašem rozhodnutí, kterým řidičům potřebné čipy vydáte. Nemusí to být pouze řidiči vaší firmy, ale tankování můžete nabídnout také řidičům vašich partnerů a sousedních firem. Ti zcela určitě uvítají pohodlné čerpání PHM za atraktivní ceny, které si smluvně dohodnete s firmou, která vám bude pohonné hmoty pravidelně dodávat. Pokud máte vlastní čerpačku ve svém areálu, zbývá jen dohodnout podmínky vjezdu tak, aby se po celých 24 hodin všichni řidiči s potřebnou autorizací dostali k nádrži s výdejním zařízením. Tak zajistíte nepřetržitý provoz a možnost čerpání v kterémkoli denním či nočním čase.

About the author

Arne Kejdana

Click here to add a comment

Leave a comment: