UNITI expo odhaluje program své mezinárodní konference

UNITI expo 2016, přední veletrh pro odvětví průmyslu týkajícího se maloobchodu s pohonnými hmotami a provozu myček v Evropě, odhalil program konference pro své Mezinárodní fórum.

Během veletrhu, který se koná od 14. do 16. června ve Stuttgartu (Německo), se budou moci návštěvníci a vystavovatelé účastnit velkého množství konferencí během ranních i odpoledních setkání na třech různých fórech.

Program konference Mezinárodní fórum je organizován UNITI expo ve spolupráci s CECOD (Committee of European Manufacturers of Petroleum Measuring and Distributing Equipment – Výbor evropských výrobců zařízení pro měření a distribuci v ropném průmyslu) a APEA (Sdružení pro správu v ropném průmyslu a výrobu výbušnin).

„Je mi potěšením potvrdit CECOD jakožto oficiálního partnera Mezinárodního fóra, jakožto i řadu prezentací vlivných leaderů našeho průmyslu, kteří budou sdílet zkušenosti a vize v rámci témat jako inovace, alternativní paliva a digitalizace. Těším se na silnou účast a báječné diskuze,“ řekl Antoine Soulier z CECOD.

Během prvního dne UNITI expo 2016, Mezinárodní fórum pojme hlavní trendy vyskytující se v rámci celého světa. Severní Amerika, Evropa a Austrálie – Asie jsou některé z trhů, které budou diskutovány přednášejícími.

Současné trendy, jako třeba alternativní paliva, manipulace s palivem a ochrana životního prostředí, budou témata, která pokryjí druhý den Mezinárodního fóra: Zatímco finální den setkání se bude točit kolem digitalizace, zpracování velkého objemu dat a nových obchodních příležitostí.

Program konference Mezinárodní fórum shlédněte zde: Program konference

zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: