Benzina zvolila pro nové platební metody Ingenico

Největší český maloobchodník s pohonnými hmotami Benzina pověřil firmu Ingenico Group zavedením nového systému placení pomocí platebních karet a poskytnutím technické podpory 24 hodin denně.

Firma Ingenico Group, která je globálním poskytovatelem bezhotovostních plateb, bude implementovat řešení, které kombinuje bezkontaktní smart pin pad iPP320 integrovaný do softwaru pokladen čerpacích stanic a specifické platby kombinované s aplikací pro řízení používání zákaznických karet, čímž se značně urychlí proces obsloužení zákazníka na pokladně.

„Jsme rádi, že jsme byli vybráni za účelem poskytnutí obsáhlého řešení týkajícího se plateb a řízení systému zákaznických karet, což umožní společnosti Benzina obohatit služby poskytované zákazníkovi při nákupu, zatímco se bude zároveň optimalizovat provoz sítě,“ dodává Martina Kirchrathová, Country Manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti Ingenico Group.

Benzina, která je maloobchodním prodejcem pohonných hmot v zemi číslo jedna, bude instalovat nový platební software na svých 339 čerpacích stanicích po celé České republice.

„Řešení je skvěle v souladu s našimi technickými a obchodními požadavky, a to s ohledem na jednoduchou dostupnost novému nabyvateli, integraci zákaznických a bezkontaktních platebních karet a rychlejší fungování aplikace,“ řekl Vladimír Dočekal, Chief Operations Officer společnosti Benzina.

„Také se do budoucna těšíme na zavedení dalších inovativních řešení firmy Ingenico Group týkajících se provádění plateb na našich samoobslužných čerpacích stanicích, které jsme právě zavedli,“ dodal.

zdroj: petrolplaza.com

 

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: