Firma Elaflex se spoléhá na hrdla ZVA 25 z nerezové oceli, aby zvýšila životnost tankovací pistole

Výrobce zařízení pro distribuci paliv Elaflex změnil výrobu hrdla výdejní pistole ZVA 25: Nerezová ocel je nyní standardem.

Počínaje tímto měsícem, firma Elaflex bude po kladné zkušenosti s nerezovým hrdlem ZVA Slimline 2 vyrábět hrdla pro své HiFlo výdejní pistole ZVA 25 s nerezovými stop pojistkami.

Společnost zjistila, že jejich současná hrdla tankovacích pistolí vyrobená ze slitin hliníku se mohou postupným opotřebením a častým užíváním deformovat. Poškození těchto dílů může mít podle společnosti Elaflex dopad na plochu snímacího portu a může zvýšit citlivost vypínání nebo způsobovat turbulence paliva.

„Zkušenost s hrdly výdejní pistole ZVA Slimline 2 ukazuje, že životnost hrdel s pojistkou z nerezové oceli je podstatně vyšší,” oznamuje společnost.

Elaflex je vůdčím mezinárodním specialistou na čerpací zařízení a bezpečnostní připojení používaná při manipulaci s nebezpečnými látkami a dráždivými kapalinami.

Zdroj: petrolplaza.com

About the author

Martin Pavlík

Zakladatel a majitel ve firmě QUITEC s.r.o. Miluje nové technologie a jeho zálibou je zjednodušování podnikání, práce a života pro dosažení vyšších zisků, více radosti a osobního štěstí.

Click here to add a comment

Leave a comment: